www.pilewski.pl - english version

Aktualności


Internetowa strona www.Pilewski.pl powstała, aby informować Pilewskich, jak również spokrewnione rody i innych potomków Prusów, o ich dziejowej tożsamości, dziedzictwie i historycznej pozycji w dziejach Europy. Ten temat, ze względu na wielką rozpiętość i zawiłość, jak również tajemniczość spowodowaną dużym brakiem żródeł pisanych, jeszcze długo nie będzie miał końca. Ale nauka, będąca w ciągłym rozwoju, dostarczy nam dużo odpowiedzi na nie odkryte jeszcze tajemnice naszej przeszłości. W miarę możliwości strona informować będzie o najświeższych wiadomościach, tak z przeszłości jak i teraźniejszości.

AKTUALNOŚCI obwieszczać będą informacje i ogłoszenia rodowe, jak na przykład zjazdy i inne wydarzenia, w związku z czym prosimy o regularne utrzymywanie kontaktu ze stroną. Kliknięcie w zdięcie powiększa je.
Zaistnienie otwartego FORUM umożliwi wszystkim kontakt, jak również wyrażanie opinii, zapytania, dyskusje o nieznanych historiach, dotyczące tak Pilewskich jak i innych Prusów. W najbliższym czasie całość strony będzie również w języku angielskim. Umożliwi to osobom zainteresowanym komunikowanie się z nami w tymże języku.
Strona www.Pilewski.pl finansowana i kierowana jest przez zespół składający się z:

Mariusza Pilewskiego - klan Józefa

Kazimierza Pilewskiego - klan Jakuba

Sławomira Kleca Pilewskiego - klan Jakuba


Zespół redakcyjny życzy sobie częstych odwiedzin strony, a po zaznajomieniu się z naszymi tekstami niech pozostaną one w Waszej głębokiej pamięci, gdyż wiedza o przeszłości jest dla nas wszystkich wartością przyszłości.

Początek Strony »